Wywóz gruzu Warszawa

Szukasz firmy, która zajmie się dla ciebie wywozem gruzu w Warszawie? Bardzo dobrze, ponieważ tym właśnie się zajmujemy. Pomagamy w usunięciu tego odpadu, bez względu na jego ilość. Możesz nam zaufać – mamy w tym spore doświadczenie.

Jak pozbyć się gruzu z Redskip?

Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać wycenę oraz złożyć zamówienie.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz gruzu Warszawa – co to jest czysty gruz?

Wywóz gruzu to jedna z najtańszych i popularniejszych usług, zaraz obok usług polegających na usuwaniu ziemi. Niski koszt usługi związany jest z tym, że odpad ten może być w całości poddawany recyklingowi, podobnie jak to jest przy wywozie ziemi. Dodatkowo, jeżeli do kontenera wrzucimy wyłącznie tzw. czysty gruz to całość nie wymaga sortowania, a to jeszcze bardziej zmniejsza cenę wywozu.
Oczywiście poza czystym gruzem, w zakresie naszej działalności jest również gruz zanieczyszczony lub zmieszany z innymi odpadami. Najczęściej takimi materiałami są pozostałości po remontach oraz pracach budowlanych.
Czym jest czysty gruz? To najczęściej gruz ceglany, odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów. Do tego rodzaju odpadów zaliczamy również ceramikę. Kontener z czystym gruzem może zawierać odpady z każdego powyższego rodzaju – cegła, beton i ceramika, jednak nie może zawierać żadnych dodatkowych materiałów, jak płyty (kg, osb i inne), styropian lub inne. Warto pamiętać, że takie elementy jak umywalka czy toaleta, które wykonane są z ceramiki to również gruz. Jeżeli interesujesz się możliwością wywozu odpadów to również warto wiedzieć jaki kod odpadu ma czysty gruz. Ogółem, czyste odpady to pierwsze 3 pozycje z wymienionych poniżej. Cena wywozu gruzu jest taka sama jak cena transportu ziemi, więc dodaliśmy jeszcze dodatkowe kody.

  • 17 01 01 Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów
  • 17 01 02 Gruz ceglany
  • 17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 (pod warunkiem, że nie będzie tam innych typów odpadów)
  • 19 12 09 Minerały (np. piasek, kamienie)
  • 20 02 02 Gleba i ziemia, w tym kamienie

Kontener na gruz Warszawa

W ofercie posiadamy dwa rozmiary kontenerów na gruz w Warszawie. Pierwszy pojemnik charakteryzuje się pojemnością 5m3, dzięki czemu idealnie nadaje się przy mniejszych pracach i średniej ilości odpadów. Drugi kontener o pojemności 7m3 sprawdzi się przy średniej lub dużej ilości gruzu do wywozu. Oba rozmiary dostępne są na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Również te same pojemniki mogą być stosowane do wywozu ziemi oraz innych, ciężkich odpadów. Kontener na gruz zwykle podstawiamy następnego dnia, ale jest możliwość ekspresowej realizacji usługi tego samego dnia.

Jak wygląda recykling gruzu?

wywoz gruzu Warszawa… i co się z nim później dzieje? Proces ten składa się z kilku etapów. Najpierw gruz jest przesiewany czyli usuwane są z niego wszelkie zabrudzenia. W efekcie otrzymuje się czysty gruz – proces ten stosowany jest wyłącznie w przypadku odpadów zanieczyszczonych. Następnie gruz jest kruszony, w tym celu stosuje się specjalne urządzenia tzw. kruszarki. Uzyskany materiał może być wykorzystany do zmiany w kruszywa o różnych rozmiarach. Odzyskany w ten sposób odpad może być ponownie wykorzystany np.: przy budowie dróg.

Aby pozbyć się gruzu w Warszawie skontaktuj się z nami: 22 100 40 63