Kontenery na gruz i śmieci Warszawa

Interesuje Cię wynajem kontenera na gruz lub kontener na śmieci w Warszawie? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Poniżej zamieszczamy dokładne informacje o naszych kontenerach oraz odpadach, które można do nich wrzucać. Pojemniki podstawiamy w zależności od specyfiki zlecenia, a okres wynajmu wynosi od kilku do kilkunastu dni. Naszym klientom oferujemy indywidualne podejście – jest możliwość podstawienia kontenera rano, a odbiór po południu. Również realizujemy ekspresowe podstawianie kontenera tego samego dnia.

Jak zamówić kontener gruz lub śmieci w Warszawie?

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

22 100 40 63

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Kontener na gruz Warszawa

W ofercie posiadamy kontenery o dwóch rozmiarach, które mogą być używane zarówno do załadunku gruzu, ziemi oraz innych odpadów ciężkich. Są to kontenery o pojemności:

  • KP2 – ok. 23
  • KP5 – ok. 4,5m3
  • KP7 – ok. 7m3

Mniejszy sprawdzi się szczególnie przy małych i średnich pracach – remontach oraz robotach budowlanych. Jednak może okazać się zbyt duży, jeżeli odpadów jest mało. W tym przypadku lepsze okażą się specjalne worki na gruz. Większy kontener jest idealny do wszelkich prac, nawet dużych, gdzie odpadów jest sporo. Szczególnie przyda się przy pracach wyburzeniowych oraz rozbiórkach.

Kontenery na śmieci Warszawa

W warszawie i okolicach dysponujemy kontenerami w 5 rozmiarach:

  • KP2 – ok. 23
  • KP5 – ok. 4,5m3
  • KP7 – ok. 7m3
  • KP9 – ok 83
  • KP15 – ok. 15m3

Warto wiedzieć: do kontenerów na śmieci można również ładować gruz, jednak warto wiedzieć, że są pewne ograniczenia. Pojemniki te są tak przystosowane, że nawet w większych pojemnościach (15m3) nie wolno ich przeładować.

Papa oraz inne materiały izolacyjne są dużo droższe w utylizacji – z tego względu można je wrzucać wyłącznie po uprzedniej informacji.

Jeżeli masz problem ze stwierdzeniem, jaki kontener będzie najlepszy do określonych prac to skontaktuj się z nami. Pomożemy i doradzimy w każdym aspekcie.

Jak długo można wynajmować kontener?

Nasze kontenery mogą być wynajmowane na różne okresy czasu – najczęściej od kilku do kilkunastu dni. W przypadku zamówień pojedynczych kontenerów powyżej tygodnia pobierana jest opłata dodatkowa, więc warto mieć to na uwadze podczas planowania zamówienia.

Zamów kontener na gruz lub śmieci w Warszawie pod numerem: 22 100 40 63