Wywóz odpadów zielonych Łódź

Sezonowe porządki w ogrodzie to ciężka praca, po której niestety pozostaje dużo odpadów. Co zrobić z tymi liśćmi, trawą i gałęziami? Nic prostszego, wystarczy zamówić nasz kontener. Po wszystkim odbierzemy odpady i wywieziemy je. Oferujemy wywóz odpadów zielonych w Łodzi i najbliższych okolicach.

Jak pozbyć się trawy, liści, gałęzi czy krzaków w Łodzi?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę lub złożyć zamówienie.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

42 942 02 90

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz odpadów zielonych Łódź – co to za odpady?

Odpadami zielonymi nazywamy wszelkie pozostałości po sprzątaniu ogrodu lub terenów zielonych. Głównie są to liście, trawy, gałęzie, czyli śmieci naturalne, które mogą zostać przeznaczone do kompostowania. Szczególnie w okresie jesiennym takich odpadów pojawia się bardzo dużo, głównie za sprawą spadających liści. Jeżeli nie wiesz, co zrobić z dużą ilością odpadów to zastanów się nad zamówieniem naszego kontenera. Śmieci mogą być wrzucane luzem lub w workach, więc całość nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba szukać miejsca do składowania, ani trapić się górami odpadów zalegających w ogrodzie. Po skończonej pracy przyjedziemy i odbierzemy kontener wraz z zawartością.
Naszym klientom proponujemy kontenery w wielu rozmiarach – od małych, 5m3, aż po duże 40m3.

Wywóz odpadów z ogrodu Łódź

Wszystkie prace porządkowe w ogrodzie sprawiają, że na terenie pojawia się spora ilość odpadów zielonych. Wiele osób nie wie co z nimi zrobić, a przecież psują estetykę i niweczą efekty pracy. Szczególnie jesienią pojawia się dużo liści, nawet jeżeli sami nie posiadamy drzew to okoliczne parki sprawią, że na naszym terenie pojawią się niechciane odpady. Zamówienie kontenera jest dobrym pomysłem na proste pozbycie się problemu. Po skończonej pracy odbierzemy odpady i wywieziemy je, dzięki czemu znowu można cieszyć się pięknym ogrodem.
Odebrane odpady wywozimy na odpowiednie składowisko. Poddawane są tam procesowi kompostowania, który sprawi, że odpady mogą zostać ponownie przetworzone i wykorzystane np.: jako nawozy.

wywóz odpadów zielonych Łódź

 

Jeśli interesuje cię wywóz liści, trawy, gałęzi, drzewek, drzew, krzaków, kwiatów lub innych odpadów z ogrodu lub parku w Łodzi lub okolicach to zadzwoń do nas pod numer: 42 942 02 90.