Wywóz odpadów budowlanych Łódź

Jeżeli szukasz firmy, która oferuje wynajem kontenerów oraz wywóz odpadów budowlanych lub po remoncie to trafiłeś w dobre miejsce. W Redskip zajmujemy się właśnie wywozem odpadów oraz śmieci, które gromadzą się podczas wszelkich prac budowlanych oraz remontowych. Nasz kontenery dostępne są na terenie Łodzi oraz innych, okolicznych miast.

Jak pozbyć się odpadów budowlanych lub śmieci po remoncie w Łodzi?

Wybierz preferowaną formę kontaktu.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

42 942 02 90

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Co to są odpady budowlane lub po remontowe?

To bardzo dobre pytanie. Odpady budowlane lub po remoncie to takie, które pojawiają się na skutek przeprowadzania różnych prac. Są to głównie wszelkie budowy oraz modernizacje i renowacje budynków – zmiana układu pomieszczeń, wyburzanie ścian to najczęstsze prace, które powodują dużą ilość gruzu i innych materiałów. Jednak odpady takie pojawiają się również podczas prac remontowanych – zrywanie tapet, przesuwanie lub budowa ścianek działowych oraz inne. Odpady budowlane oraz remontowe to oczywiście różne materiały. Najczęściej spotyka się wszelkie pustaki, cegły oraz ceramikę. Często są to również pozostałości po niewykorzystanych elementach – resztki folii, papy oraz materiałów po ociepleniu budynku (styropiany oraz wełny). Odpadem może być każdy materiał, który przeznaczony jest do wywozu, więc również nienadające się do użytku ramy okienne, elementy instalacji (rury wentylacyjne, elementy kanalizacyjne) oraz pomniejsze elementy jak stalowe profile czy śrubunki. Takich materiałów do wywozu jest bardzo dużo przy każdym typie prac. Właśnie dlatego zamówienie kontenera jest bardzo dobrym pomysłem. wywóz odpadów budowlanych łódźJaki kod mają odpady budowlane? Odpady z budowy lub remontów w katalogu odpadów występują pod następującymi kodami:

  • 17 01 01 – odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów np. posadzki betonowe, beton;
  • 17 01 02 – gruz ceglany np. cegły, pustaki, cement;
  • 17 01 03 – odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia np. wanny, zlewy, płytki ceramiczne;
  • 17 01 80 – usunięte tynki, tapety, okleiny itp.;
  • 17 02 01 – drewno np. belki, konstrukcje drewniane, deski, boazeria, panele, drzwi;
  • 17 02 02 – szkło np. szyby;
  • 17 02 03 – tworzywa sztuczne np. rynny z PCV, rury wodociągowe i kanalizacyjne, ramy okienne z PCV;
  • 17 05 04 – gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03;
  • 17 06 04 – materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03.

Kontener na odpady budowlane i remontowe w Łodzi

Kontener do odpadów budowlanych oraz po remoncie różni się od pojemnika, który przeznaczony jest do czystego gruzu. Do pojemnika na taki typ odpadów można wrzucać wszystkie materiały, których oczywiście nie trzeba sortować. Bardzo ułatwia i przyspiesza to wszelkie prace. Do dyspozycji naszych klientów w Łodzi mamy kilka rozmiarów kontenerów. Od 5m3 aż po 40m3. Dzięki dużej rozpiętości pojemności możliwy jest dobór takiego zbiornika, który najlepiej spisze się podczas konkretnych prac w zależności od zakładanej ilości odpadów.

Aby zamówić wywóz odpadów budowlanych czy śmieci po remoncie w Łodzi lub okolicach skontaktuj się z nami pod numerem: 42 942 02 90