Wywóz mebli Łódź

Potrzebujesz skorzystać z usług firmy, która oferuje wywóz mebli w Łodzi? A może interesuje Cię wywóz śmieci wielkogabarytowych w Łodzi? Zajmujemy się tym kompleksowo! Wywozimy wszelkie meble: stoły, łóżka, materace, kanapy, regały, meblościanki, dywany, krzesła, fotele oraz wiele innych. Poza tym zajmujemy się również innymi odpadami wielkogabarytowymi. W niektórych lokalizacjach oferujemy także pomoc w załadunku śmieci.

Jak pozbyć się mebli w Łodzi z firmą Redskip?

Skontaktuj się z nami w celu wyceny lub zamówienia kontenera na meble lub gabaryty.

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

42 942 02 90

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz mebli Łódź – co zabieramy?

Do kontenera na meble można wrzucić: sofę, kanapę, łóżko, fotele, krzesła, biurka, komody, meblościanki, meble z kuchni, meble z łazienki, drzwi, okna, regały, szafy, szafki, stoliki, dywan itp. Poza wymienionymi materiałami, do naszych kontenerów można również wrzucać wszelkiego rodzaju odpady wielkogabarytowe, czyli elementy z mieszkań, domów czy biur, które nie mają szans zmieścić się do standardowego śmietnika.
Warto jednak wiedzieć, że nie wszystkie śmieci zaliczają się do odpadów wielkogabarytowych. Dokładna lista znajduje się w klasyfikacji odpadów pod kodem 20 03 07. Przede wszystkim do takich odpadów nie zaliczamy sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego. Urządzenia takie potrzebują specjalistycznej usługi. Ogółem odpadem wielkogabarytowym nie są lodówki, drukarki, telewizory oraz inne RTV/AGD. Dodatkowo poza klasyfikacją są również takie elementy jak: motorowery, kosiarki, wanny lub muszle klozetowe.
Warto jednak wiedzieć, że możemy również zaoferować odbiór wyżej wymienionych odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Kontener na meble Łódź

Nasi klienci mają do dyspozycji kontenery o różnych wielkościach: najmniejszy o pojemności 5m3, który spisze się raczej przy niewielkiej ilości elementów. Największy kontener o pojemności 40m3 sprawdzi się natomiast przy dużych ilościach mebli. Warto dobrze oszacować ilość odpadów – nawet niewielkie mieszkania i kawalerki potrafią zgromadzić pokaźną ilość mebli, które nawet po złożeniu zajmują sporo miejsca.
wywóz mebli i gabarytów Łódź

Dlaczego warto zamówić wywóz mebli w kontenerze?

Wywóz mebli przydaje się w wielu sytuacjach. Najczęstszą z nich jest przeprowadzka oraz sprzedaż lub zakup domu czy mieszkania. Jeżeli stare meble nie będą pasować do nowego miejsca, a nie mamy co z nimi zrobić to najlepszym rozwiązaniem będzie ich wywóz. Kolejną znaną sytuacją jest przeniesienie biura do innej lokalizacji – stare meble często nie pasują do nowego, odświeżonego wizerunku firmy. Również wtedy zamówienie kontenera może być nieuniknione. Usługa jest bardzo prosta i komfortowa. Kontener podstawiany jest w wybrane miejsce, a po skończonej pracy wywożony wraz z z zawartością.
Warto zauważyć, że przy niewielkiej ilości mebli, najlepszym, rozwiązaniem mogą być standardowe worki na odpady. Po rozłożeniu elementów na części może się okazać, że kontener nie jest niezbędny.

Jeśli chcesz zamówić wywóz mebli w Łodzi i okolicach skontaktuj się z nami 42 942 02 90.