Kontenery na gruz Łódź

Redskip to firma, która kompleksowo zajmuje się wynajmem kontenera na gruz lub kontenera na śmieci w Łodzi. Jeżeli więc interesują Cię te usługi to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do dyspozycji naszych klientów posiadamy kontenery o różnych pojemnościach, które umożliwiają odpowiedni dobór do wszelkich typów prac. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje na temat naszych kontenerów oraz typów odpadów, do których są przeznaczone.
Nasze usługi realizujemy kompleksowo – podstawiamy kontenery w ustalonym terminie i odbieramy po zakończeniu prac. Do zleceń podchodzimy indywidualnie, więc jest możliwość ekspresowego podstawienia pojemnika, nawet tego samego dnia.

Jak zamówić kontener gruz lub śmieci w Łodzi?

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

42 942 02 90

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Kontenery na gruz Łódź

W nasze ofercie posiadamy dwa rozmiary kontenerów. Oba mogą być stosowane zarówno do gruzu, ziemi oraz innych ciężkich odpadów. Kontenery są o następujących pojemnościach:

  • KP5 – 5m3
  • KP7 – 7m3

Pierwszy z nich powinien być stosowany przy mniejszych ilościach odpadów (np. remont łazienki, kuchni). Jednak przy naprawdę małej objętości śmieci warto rozważyć zastosowanie worków na odpady. Drugi kontener spisze się przy wszelkich średnich i dużych pracach – zarówno remontowych, jak i budowlanych. W razie wątpliwości prosimy o kontakt, na pewno doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontenery na śmieci Łódź

W Łodzi i okolicach dysponujemy kontenerami w 2 rozmiarach:

  • KP5 – 5m3
  • KP7 – 7m3

Do powyższych kontenerów można załadować zarówno gruz jak i śmieci – tzn. można mieszać te odpady ze sobą.

Warto również wiedzieć, że materiały takie jak papa są droższe w utylizacji. Z tego powodu prosimy o wcześniejszą informację. W razie jakichkolwiek problemów z doborem odpowiedniego kontenera prosimy o kontakt. Na pewno pomożemy i doradzimy w każdej sytuacji.

Jak długo można wynajmować kontener?

Nasze kontenery mogą być wynajmowane na różne okresy czasu – najczęściej od kilku do kilkunastu dni. W przypadku zamówień pojedynczych, kontener może stać do 5 dni roboczych, po tym okresie pobierana jest opłata dodatkowa, więc warto mieć to na uwadze podczas planowania zamówienia. W przypadku zamówień kilku kontenerów czas postoju ustalamy indywidualnie, chociaż zwykle nie przekracza on 14 dni kalendarzowych.

Zamów kontener na gruz lub śmieci w Łodzi pod numerem: 42 942 02 90