Wywóz odpadów zielonych Kraków

Zastanawiasz się czy zrobić porządki w ogrodzie, ale nie wiesz co później zrobić ze śmieciami? A może już zrobiłeś/aś co trzeba i chcesz się pozbyć trawy, liści, gałęzi czy krzaków? Możemy Tobie pomóc podstawiając kontener na odpady zielone oraz inne odpady z ogrodu.

Jak pozbyć się trawy, liści, gałęzi czy krzaków w Krakowie?

Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać wycenę oraz złożyć zamówienie. 

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

12 312 02 09

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz odpadów zielonych Kraków – co to za odpady?

Odpady zielone, to najczęściej trawa, liście, gałęzie, drzewka, krzaki, kwiaty i inne tego typu odpady z ogródków, ogrodów czy parków. Oferujemy kontenery na każdy z tych odpadów z osobna, jak również na zmieszane odpady zielone. Śmieci mogą być wrzucane do kontenera luzem lub spakowane w workach.

Do wywozu odpadów zielonych używany wszystkich rozmiarów posiadanych kontenerów, czyli od 5 do 36m3.

Wywóz odpadów z ogrodu Kraków

Nie ważne czy jesteś na etapie planowania porządków, czy masz po prostu w ogrodzie górkę śmieci, których chcesz się pozbyć. Możesz u nas zamówić kontener na odpady z ogrodu lub parku i cieszyć się porządkiem, jak już wszystko zostanie załadowane i zebrane.

wywóz liści trawy gałęzi krzaków drzewek Kraków

Po odebraniu takie odpady przekazywane są na odpowiednie składowisko i tam poddawane procesom kompostowania. Dzięki temu, że są poddawane recyklingowi, będzie można jest wtórnie wykorzystać w postaci nawozów.

Jeśli interesuje cię wywóz liści, trawy, gałęzi, drzewek, drzew, krzaków, kwiatów lub innych odpadów z ogrodu lub parku w Krakowie lub okolicach to zadzwoń do nas pod numer: 12 312-02-09.