Wywóz mebli Kraków

Masz sporo mebli, których chcesz się pozbyć i interesuje Ciebie wywóz mebli w Krakowie? A może masz inne duże rzeczy i szukasz kogoś, kto oferuje wywóz śmieci wielkogabarytowych w Krakowie? Chętnie pomożemy, nie ważne czy masz do wyrzucenia szafę, łóżko, materace, kanapę, fotel, stół, biurko, meblościankę, meble łazienkowe, meble kuchenne, meble dziecięce, drzwi, krzesła czy cokolwiek innego z mieszkania lub domu. Możemy podstawić dla Ciebie kontener na meble. W niektórych lokalizacjach oferujemy również załadunek.

Jak pozbyć się mebli w Krakowie z firmą Redskip?

Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać wycenę oraz złożyć zamówienie. 

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

12 312 02 09

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Wywóz mebli Kraków – co zabieramy?

Do kontenera na meble można wrzucić: sofę, kanapę, łóżko, fotele, krzesła, biurka, komody, meblościanki, meble z kuchni, meble z łazienki, drzwi, okna, regały, szafy, szafki, stoliki, dywan itp. Oprócz mebli do kontenera można wrzucać wszelkie rodzaju odpady wielkogabarytowe czyli wszystkie odpady z domów, mieszkań lub biur, które nie mieszczą się do standardowego śmietnika.

Czym nie są odpady wielkogabarytowe? Do takich odpadów nie zalicza się zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (np. lodówki, pralki, kuchenki, zmywarki, telewizory itd). Poza tym do odpadów wielkogabarytowych nie należą również: motorowery, kosiarki, wanny, muszle klozetowe, grzejniki i inne.

Odpady wielkogabarytowe klasyfikowane są pod kodem: 20 03 07 – Odpady wielkogabarytowe

Kontener na meble Kraków

Do odbioru mebli dysponujemy kontenerami o pojemności od 5m3 do 36m3. Dlatego w zależności od potrzeb możesz odpowiednio dopasować rozmiar do wykonywanych prac. Z doświadczenia jednak możemy powiedzieć, że nawet w przypadku kawalerek najmniejszy kontener może być zbyt mały aby opróżnić całe mieszkanie, nawet po rozebraniu wszystkich mebli na elementy.

wywóz mebli Kraków

Kiedy warto zamówić wywóz mebli w kontenerze?

Zwykle są to sytuacje podczas, których opróżniane jest całe mieszkanie, dom, biuro lub inne pomieszczenie. Dzieje się tak często przed sprzedażą lub po sprzedaży mieszkania lub domu, kiedy nowi lokatorzy chcą się wprowadzić, ale mają zamiar odrestaurować całą nieruchomość i stare meble nie będą w ogóle potrzebne. W takich sytuacjach być może warto się zastanowić czy warto zostawić mały stolik i ze dwa krzesła dla ekipy remontowej.

W przypadku małej ilości mebli, np biurko i szafka, dużo bardziej odpowiednie będzie zamówienie worka na odpady.

Jeśli chcesz zamówić wywóz mebli w Krakowie skontaktuj się z nami 12 312-02-09.

Redskip Kraków
ul. Świętego Filipa 23/4, Kraków 31-150, 12 312 02 09, krakow@redskip.pl