Rozmiary kontenerów na gruz i śmieci Kraków

Chcesz wynająć kontener na gruz lub kontener na śmieci w Krakowie? Jeśli tak to jesteś w odpowiednim miejscu. Poniżej znajdziesz informacje o tym jakimi rozmiarami kontenerów dysponujemy i co można do nich wrzucać. Kontenery są podstawiane na okres od kilku do kilkunastu dni, w zależności od potrzeby i rodzaju zlecenia. Możliwe jest również podstawienie rano i odbiór po południu, jak również podstawienie ekspresowe tego samego dnia.

Jak zamówić kontener gruz lub śmieci w Krakowie?

ico_tel

801 066 653

Nr kontaktowy dla telefonów stacjonarnych

12 312 02 09

Nr kontaktowy dla telefonów komórkowych

Online

Prosty formularz na górze strony

Kontener na gruz Kraków

Dysponujemy dwoma rozmiarami kontenerów, które mogą być używane do załadunku gruzu, ziemie i innych odpadów ciężkich. Są to kontenery o pojemności:

  • 5m3
  • 20m3

Pierwszy z nich doskonale sprawdzi się przy średnich remontach, ale może być zbyt duży do małych prac, w których wystarczy jeden lub dwa worki na gruz. Drugi z nich sprawdzi się na małych jak i dużych budowach oraz przy wyburzeniach czy rozbiórkach budynków.

Kontenery na śmieci Kraków

Ogólnie w Krakowie posiadamy 5 rozmiary kontenerów.

  • 5m3
  • 7m3
  • 10m3
  • 16m3
  • 20m3

Warto wiedzieć: do kontenera na śmieci można również ładować gruz. Jednak w przypadku kontenerów o pojemności 10m3 i 16mtrzeba koniecznie pamiętać, aby gruz nie zajmował więcej niż ok 1m3, bo kontener będzie zbyt ciężki i nie uda się go załadować na samochód. Oba duże kontenery mogą być załadowane maksymalnie do 4 ton.

Papa oraz materiały izolacyjne takie jak wełna mineralna czy styropian są dużo droższe w utylizacji niż np. odpady po remontowe, dlatego można je wrzucać do kontenera tylko po uprzedniej informacji.

Jeśli nie wiesz jaki kontener byłby odpowiedni dla Ciebie to skontaktuj się z nami, a my postaramy się doradzić optymalny rozmiar.

Jak długo można wynajmować kontener?

Kontenery zwykle są wynajmowane na okres od kilku do kilkunastu dni. Najdłużej kontener może być wynajmowany przez 14 dni, po tym okresie będzie pobrana dodatkowa opłata.

Zamów kontener na gruz lub śmieci w Krakowie pod numerem: 12 312-02-09

Redskip Kraków
ul. Świętego Filipa 23/4, Kraków 31-150, 12 312 02 09, krakow@redskip.pl